Projekt „Wróć z POWERem!


Szanowni Państwo,

 

W lipcu 2020 rozpoczęliśmy rekrutację do nowego projektu dla osób powracających z zagranicy. „Wróć z POWERem!" to „młodszy brat"

projektu „Nowy Start w Małopolsce". Młodszy, bo skierowany do osób przed 30. rokiem życia. W tym projekcie chcemy pomóc 700 młodym mieszkańcom regionu.

 

Projekt ten przygotowaliśmy biorąc pod uwagę doświadczenia z realizacji projektu. Udało nam się pozyskać dodatkowe środki i rozszerzyliśmy nieco ofertę. Osobisty konsultant pomaga w załatwieniu spraw związanych z powrotem do kraju. Doradca zawodowy pomaga odkryć zainteresowania i potencjał przydatny na rynku pracy. Dodatkowo uczestnicy projektu mogą skorzystania z tłumaczeń dokumentów z zagranicy przydatnych w poszukiwaniu pracy, porad prawnych, doradztwa podatkowego i psychologicznego. Dla zainteresowanych mamy również sesje mastermind, czyli warsztaty kreatywnego rozwiązywania problemów i korzystania z wiedzy oraz doświadczeń innych uczestników projektu.


Chcielibyśmy prosić o pomoc w informowaniu Państwa studentów o projekcie „Wróć z POWERem!". Dzięki Państwa zaangażowaniu młodzi wracający z zagranicy będą mogli otrzymać bogatą ofertę pomocy, która pomoże im w optymalny sposób rozpocząć w naszym regionie nowy etap swojego życia.

 

W załączniku przesyłamy materiały informacyjne wraz z banerem projektu „Wróć z POWERem!". Prosimy o ich zamieszczenie w „Aktualnościach" na stronie internetowej Państwa Uczelni. Zachęcamy do wykorzystania ich również w innych miejscach ogólnodostępnych.

 

Szczegółowe informacje na temat naszego nowego projektu można znaleźć na jego stronie. TUTAJ

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc. Każdy rodzaj pomocy w dotarciu do osób powracających z zagranicy jest dla nas bezcenny.

Mamy nadzieję, że wielu studentów Państwa uczelni skorzysta z naszej oferty.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących projektu proszę o kontakt -

515 995 474, joanna.predota-zajac@wup-krakow.pl