Pracownicy


Kierownik

Prof. dr hab. Andrzej Pilc Prof. dr hab. Andrzej PilcTelefon: +48 12 6623284Email: pilc@if-pan.krakow.plPokój: Ojcowska

Profesorowie zwyczajni

Prof. dr hab. Gabriel Nowak Prof. dr hab. Gabriel NowakTelefon: +48 12 6623215Email: nowak@if-pan.krakow.plPokój: Ojcowska
Prof. dr hab. Maria Śmiałowska Prof. dr hab. Maria ŚmiałowskaTelefon: +48 12 6623270Email: nfsmialo@cyf-kr.edu.plPokój: 311

Adiunkci

Dr Helena Domin Dr Helena DominTelefon: +48 12 6623315Email: domin@if-pan.krakow.plPokój: 312
Dr hab. Agnieszka Pałucha - Poniewiera Dr hab. Agnieszka Pałucha - PoniewieraTelefon: +48 12 6623288Email: nfpaluch@cyf-kr.edu.plPokój: 213
Dr hab. Bernadeta Szewczyk Dr hab. Bernadeta SzewczykTelefon: +48 12 6623315Email: szewczyk@if-pan.krakow.plPokój: 315
Dr hab. Joanna Wierońska Dr hab. Joanna WierońskaTelefon: +48 12 6623288Email: wierons@if-pan.krakow.plPokój: 313

Asystenci

Dr Katarzyna Stachowicz Dr Katarzyna StachowiczTelefon: +48 12 6623315Email: stachow@if-pan.krakow.plPokój: 312

Specjaliści

Dr Piotr Brański Dr Piotr BrańskiTelefon: +48 12 6623288Email: nfbransk@cyf-kr.edu.plPokój: 313
Dr Grzegorz Burnat Dr Grzegorz BurnatTelefon: +48 12 6623295Email: burnat@if-pan.krakow.plPokój: 320

Pracownicy inżynieryjno-techniczni z wyższym wykształceniem

Dr Marcin Marciniak Dr Marcin MarciniakTelefon: +48 12 6623295Email: mmar@if-pan.krakow.plPokój: 320

Doktoranci

Mgr Paulina Cieślik Mgr Paulina CieślikTelefon: +48 12 6623292Email: cieslik@if-pan.krakow.plPokój: 318
Mgr inż. Patrycja Pańczyszyn-Trzewik Mgr inż. Patrycja Pańczyszyn-TrzewikTelefon: +48 12 6623362Email: trzewik@if-pan.krakow.plPokój: 319

Osoby zatrudnione w ramach grantu

Dr Magdalena Sowa - Kućma Dr Magdalena Sowa - KućmaTelefon: +48 12 6623362Email: sowa@if-pan.krakow.plPokój: 319