Pracownicy


Kierownik

Prof. dr hab. Piotr Popik Prof. dr hab. Piotr PopikTelefon: +48 12 6623375Email: popikp@rabbit.if-pan.krakow.plPokój: 30

Adiunkci

Dr hab. Agnieszka Nikiforuk Dr hab. Agnieszka NikiforukTelefon: +48 12 6623374Email: nikifor@if-pan.krakow.plPokój: 27

Asystenci

Dr Małgorzata Hołuj Dr Małgorzata HołujTelefon: +48 12 6623374Email: widla@if-pan.krakow.plPokój: 29
Dr Ewa Litwa Dr Ewa LitwaTelefon: +48 12 6623374Email: litwa@if-pan.krakow.plPokój: 29
Dr Agnieszka Potasiewicz Dr Agnieszka PotasiewiczTelefon: +48 12 6623374Email: potasiew@if-pan.krakow.plPokój: 29

Pracownicy badawczo-techniczni

Mgr Martyna Krawczyk Mgr Martyna KrawczykTelefon: +48 12 6623374Email: krawczyk@if-pan.krakow.plPokój: 29

Pracownicy inżynieryjno-techniczni z wyższym wykształceniem

Mgr Agata Kuziak Mgr Agata KuziakTelefon: +48 12 6623374Email: kuziak@if-pan.krakow.plPokój: 29

Pracownicy inżynieryjno-techniczni ze średnim wykształceniem

 Lucyna Socha Lucyna SochaTelefon: +48 12 6623374Email: socha@if-pan.krakow.plPokój: 28

Doktoranci

Mgr Joanna Gołębiowska Mgr Joanna GołębiowskaTelefon: +48 12 6623374Email: goleb@if-pan.krakow.plPokój: 29
Mgr inż. Dominik Rafa Mgr inż. Dominik RafaTelefon: +48 12 6623374Email: rafa@if-pan.krakow.plPokój: 28