Pracownicy


Kierownik

Prof. dr hab. Krystyna Ossowska Prof. dr hab. Krystyna OssowskaTelefon: +48 12 6623321Email: ossowska@if-pan.krakow.plPokój: 341

Profesorowie nadzwyczajni

Dr hab. Jadwiga Wardas Dr hab. Jadwiga WardasTelefon: +48 12 6623226Email: wardas@if-pan.krakow.plPokój: 336

Pracownicy na stanowisku adiunkta

Dr Katarzyna Kuter Dr Katarzyna KuterTelefon: +48 12 6623226Email: kuter@if-pan.krakow.plPokój: 3.36

Adiunkci

Dr hab. Elżbieta Lorenc - Koci Dr hab. Elżbieta Lorenc - KociTelefon: +48 12 6623272Email: lorenc@if-pan.krakow.plPokój: 338

Specjaliści

Dr Klemencja Berghauzen - Maciejewska Dr Klemencja Berghauzen - MaciejewskaTelefon: +48 12 6623286Email: klemberg@if-pan.krakow.plPokój: 337
Dr Jolanta Konieczny Dr Jolanta KoniecznyTelefon: +48 12 6623272Email: koniecz@if-pan.krakow.plPokój: 338
Mgr Tomasz Lenda Mgr Tomasz LendaTelefon: +48 12 6623383Email: lenda@if-pan.krakow.plPokój: 340

Pracownicy inżynieryjno-techniczni z wyższym wykształceniem

Mgr Martyna Paleczna Mgr Martyna PalecznaTelefon: +48 12 6623286Email: paleczna@if-pan.krakow.plPokój: 337

Doktoranci

Mgr Kinga Kamińska Mgr Kinga KamińskaTelefon: +48 12 6623383Email: k.kamin@if-pan.krakow.plPokój: 340
Mgr inż. Barbara Kosmowska Mgr inż. Barbara KosmowskaTelefon: +48 12 6623286Email: mroz@if-pan.krakow.plPokój: 337