Pracownicy


Kierownik

Prof. dr hab. Mariusz Papp Prof. dr hab. Mariusz PappTelefon: +48 12 6623352Email: nfpapp@cyfronet.plPokój: 24

Profesorowie zwyczajni

Prof. dr hab. Krystyna Gołembiowska Prof. dr hab. Krystyna GołembiowskaTelefon: +48 12 6623211Email: nfgolemb@cyf-kr.edu.plPokój: Ojcowska

Adiunkci

Dr hab. Agnieszka Chocyk Dr hab. Agnieszka ChocykTelefon: +48 12 6623229Email: chocyk@if-pan.krakow.plPokój: 237
Dr Agata Faron - Górecka Dr Agata Faron - GóreckaTelefon: +48 12 6623318Email: gorecka@if-pan.krakow.plPokój: 216
Dr hab. Marzena Maćkowiak Dr hab. Marzena MaćkowiakTelefon: +48 12 6623262Email: mackow@if-pan.krakow.plPokój: 237
Dr hab. Zofia Rogóż Dr hab. Zofia RogóżTelefon: +48 12 6623279Email: rogoz@if-pan.krakow.plPokój: 103
Dr hab. Rafał Ryguła Dr hab. Rafał RygułaTelefon: +48 12 6623373Email: rygula@gmail.comPokój: Ojcowska 28
Dr Magdalena Zaniewska Dr Magdalena ZaniewskaTelefon: +48 12 6623246Email: zaniew@if-pan.krakow.plPokój: 214

Asystenci

Dr inż. Katarzyna Kamińska Dr inż. Katarzyna KamińskaTelefon: +48 12 6623211Email: katkam@if-pan.krakow.plPokój: Ojcowska
Dr Joanna Solich Dr Joanna SolichTelefon: +48 12 6623204Email: solich@if-pan.krakow.plPokój: 232

Specjaliści

Dr Wiktor Bilecki Dr Wiktor BileckiTelefon: +48 12 6623329Email: bilecki@if-pan.krakow.plPokój: 237

Pracownicy badawczo-techniczni

Dr inż. Paweł Świt Dr inż. Paweł ŚwitTelefon: +48 12 6623211Email: swit.pawel@gmail.comPokój: Ojcowska

Pracownicy inżynieryjno-techniczni z wyższym wykształceniem

Mgr Urszula Głowacka Mgr Urszula GłowackaTelefon: +48 12 6623246Email: glowacka@if-pan.krakow.plPokój: 214
Mgr Piotr Gruca Mgr Piotr GrucaTelefon: +48 12 6623330Email: gruca@if-pan.krakow.plPokój: 25
Dr Magdalena Kolasa Dr Magdalena KolasaTelefon: +48 12 6623204Email: gaska@if-pan.krakow.plPokój: 232
Dr Maciej Kuśmider Dr Maciej KuśmiderTelefon: +48 12 6623318Email: kusmider@if-pan.krakow.plPokój: 216
Mgr inż. Magdalena Łasoń Mgr inż. Magdalena Łasoń Telefon: +48 12 6623330Email: mlason@if-pan.krakow.plPokój: 25
Mgr Iwona Majcher - Maślanka Mgr Iwona Majcher - MaślankaTelefon: +48 12 6623246Email: majcher@if-pan.krakow.plPokój: 214
Mgr inż. Paulina Pabian Mgr inż. Paulina PabianTelefon: +48 12 6623202Email: palach@if-pan.krakow.plPokój: 232
Mgr inż. Anna Solarz Mgr inż. Anna SolarzTelefon: +48 12 6623246Email: solarz@if-pan.krakow.plPokój: 214

Pracownicy inżynieryjno-techniczni ze średnim wykształceniem

 Monika Niemczyk Monika NiemczykTelefon: +48 12 6623330Email: monikaniemczykPokój: 25

Doktoranci

Mgr Robert Drozd Mgr Robert DrozdTelefon: +48 12 6623374Email: drozd@if-pan.krakow.plPokój: -48
Mgr Marta Hereta Mgr Marta HeretaTelefon: +48 12 6623279Email: hereta@if-pan.krakow.plPokój: 103
Mgr inż. Monika Herian Mgr inż. Monika HerianTelefon: +48 12 6623211Email: herian@if-pan.krakow.pl
Mgr Marta Szlachta Mgr Marta SzlachtaTelefon: +48 12 6623202Email: dubmar@if-pan.krakow.plPokój: 232

Osoby zatrudnione w ramach grantu

Dr Natalia Nowak Dr Natalia NowakTelefon: +48 12 6623229Email: nznowak@if-pan.kraków.pl

Pracownicy zatrrudnieni jako pomoc laboratoryjna

 Teresa Czepiec Teresa CzepiecTelefon: +48 12 6623357Email: czepiec@if-pan.krakow.plPokój: 401
 Elżbieta Pietrzyk Elżbieta PietrzykTelefon: +48 12 6623357Pokój: 401