AktualnościInformujemy że powołana została Komisja Rekrutacyjna ds. osób przyjeżdżających na wydarzenie The European Pain Federation Kraków Pain School, Translational Pain Research: From Lab to Clinic (http://krakoweficschool.pl/). Komisja spośród nadesłanych aplikacji wybierze doktorantów z zagranicy, których przyjazd na wydarzenie zostanie sfinansowany ze środków projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej pt. PROM „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej”.

Uprzejmie informujemy, że 26 marca 2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej ds. osób przyjeżdżających na wydarzenie The European Pain Federation Kraków Pain School, Translational Pain Research: From Lab to Clinic (http://krakoweficschool.pl/). Komisja zakwalifikowała do przyznania finansowania 9 doktorantów odbywających kształcenie w zagranicznych jednostkach naukowych. Szczegółowe informacje zawarte są w Protokole zamieszczonym poniżej.


NABÓR WNIOSKÓW NA PRZYJAZDY DOKTORANTÓW DO IF PAN

Uprzejmie informujemy, że ogłaszamy dodatkowy nabór wniosków w obecnie realizowanym przez Instytut projekcie PROM.

Istnieje możliwość złożenie wniosku o uzyskanie finansowania na przyjazdy do Instytutu doktorantów z zagranicznych jednostek naukowych. Możliwe jest sfinansowanie przyjazdu maksymalnie 3 doktorantów. Długość pobytu 9 dni.

Wnioski należy składać do dnia 1 lipca 2019 r. do godziny 10.00 drogą elektroniczną na adres mailowy: kukielka@if-pan.krakow.pl


Szczegóły oraz wymagane dokumenty: http://if-pan.krakow.pl/pl/studia-doktoranckie/prom/


Informujemy że powołana została Komisja Rekrutacyjna ds. osób przyjeżdżających na warsztaty Worksop: Cognitive affective biases - form mechanisms to disease symptoms. Komisja spośród nadesłanych aplikacji wybierze doktorantów z zagranicy, których przyjazd na wydarzenie zostanie sfinansowany ze środków projektu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej pt. PROM „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej”.


Uprzejmie informujemy, że w sekcji Pliki do pobrania znajdą Państwo Protokół z posiedzenia Komisji  Rekrutacyjnej ds. osób przyjeżdżających na warsztaty Worksop: Cognitive affective biases - form mechanisms to disease symptoms. Komisja po przeanalizowaniu nadesłanych zgłoszeń, zakwalifikowała do przyznania finansowania 12 osób z zagranicznych jednostek naukowych. Szczegółowe informacje zawarte są w protokole.
Pliki do pobrania