REZERWACJA NOCLEGÓWXXXVII SZKOŁA ZIMOWA

INSTYTUTU FARMAKOLOGII im. JERZEGO MAJA

POLSKIEJ AKADEMII NAUK

 „Neurobiologia snu i terapia zaburzeń snu”
 Kraków, 3-6 marca 2020 r.


REZERWACJA NOCLEGÓW
CENTRUM KONFERENCYJNE – HOTEL GALAXY, ul. Gęsia 22A, Kraków

Dla uczestników Szkoły Zimowej Hotel GALAXY oferuje pokoje w specjalnych cenach:
* pokój 1 osobowy - 260 PLN/pokój/doba
* pokój 2 osobowy - 295 PLN/pokój/doba
* pokój 3 osobowy - 355 PLN/pokój/doba
Powyższa oferta dotyczy pokojów typu STANDARD - wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, lodówkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w prysznicowannę lub prysznic, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki.
Rezerwacji dokonać można:

1) mailowo na adres (hasło Szkoła Zimowa): Agnieszka.letkiewicz@jordan.pl załączając pełne dane do faktury. Tel. kontaktowy: 12 354 59 54 wew. 310 (Pani Agnieszka Letkiewicz).

2) poprzez link http://galaxyhotel.pl/pl/h24_code/SzkolaZimowa/p2020-03-02/w2020-03-06/

Płatność za rezerwację pokoju winna nastąpić najpóźniej do 3 dni roboczych od daty przesłania przez hotel faktury pro forma.


Dodatkowe informacje:
Parking płatny dodatkowo - cena specjalna dla uczestników Szkoły Zimowej 30,00 PLN/miejsce/dobę (parking zewnętrzny).
- Hotel posiada wyznaczone pokoje dla osób palących. W pozostałych pokojach oraz w miejscach ogólnodostępnych obowiązuje całkowity zakaz palenia.
- Zameldowanie od 14.00, wymeldowanie do 12.00.
- Cena zawiera śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w godzinach 6.30 - 10.30 w hotelowej Restauracji Andromeda.
- Dostęp do Internetu WiFi bezpłatny w pokoju, restauracji, lobby i centrum konferencyjnym.
- W ramach pobytu - w godzinach 8.00-22.00 - goście bezpłatnie korzystają z basenu z przeciwprądem, Jacuzzi, sauny suchej i parowej, fitness roomu.
- SPA&Wellness - masaże i zabiegi kosmetyczne. Rabat dla gości hotelowych 10%.
- Do dyspozycji gości również restauracje, bar, bankomat, sklep z biżuterią i pamiątkami, gabinety medyczne, salon fryzjerski, kącik komputerowy i kącik dla dzieci, wypożyczalnia rowerów oraz skuterów elektrycznych.


Hotel poleca także:
* Pokój BUSINESS CLASS - dopłata za dobę 120,00 PLN/pokój - wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w prysznicowannę lub prysznic, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle. W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).
* Apartament typu SUITE - dopłata za dobę 240,00 PLN/pokój - przestronny z widokiem na Wisłę, narożny pokój z salonem dziennym i sypialnią, z łazienką i dodatkową toaletą. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, ekspres do kawy, telewizję satelitarną, LCD 32" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty i indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie. Łazienka wyposażona jest w wannę oraz prysznic z hydromasażem, suszarkę, telefon, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle. W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny).